Bowling Izmailovos: asukoht, teenused, ülevaated

Sisukord:

Anonim

Täna võib-olla ei kohta te inimest, kes poleks tuttav meie aja ühe populaarseima mänguga - keegliga. Bowling saavutas oma populaarsuse ja armastuse erinevas vanuses mängijate seas peamiselt tänu sellele, et see ei nõua erilisi oskusi.

Paljud inimesed mõistavad, kui oluline on, et tänapäeva inimene saaks lõõgastuda. Linnas puhkuse või puhkepäevade veetjatele, aga ka Moskvasse saabuvatele ärireisijatele on parim võimalus rutiinsete asjade või halbade mõtete eest põgeneda bowlingut mängida. Teatavasti on väike füüsiline aktiivsus kehale väga kasulik: see aitab pärast tööd soojendada ja leevendab väsimust, annab uut jõudu. Olles veetnud mõnda aega koos sõpradega bowlingus, laetakse sind positiivsega pikaks ajaks. Mäng on põnev ja põnev tegevus, mis tugevdab meeskonnavaimu ja arendab silma.

värvilised pallid

Üks populaarsemaid keeglikohti pealinnas on Izmailovo Delta hotell. Siin saate lõõgastudasõbrad või pere.

Sissejuhatus

Hotelli kesksaali teisel korrusel on üheksa kaasaegse rajaga saal, mis on varustatud monitoridega lasustatistika tegemiseks. Klubi "Delta Bowling in Izmailovo" varustuse tootja on tuntud firma Brunswick, mis on kuulus oma kvaliteedi poolest. Seal on baar, kust saab osta karastusjooke. Pakutakse raja broneerimisteenust. Klubi teine nimi: Bowling Izmailovos.

Arvustuste kohaselt on siin huvitav nii algajatele kui ka kogenud mängijatele. Seda klubi on eriti mugav külastada Izmailovo Gamma-Delta hotellis elavatel pealinna külalistel. Lõppude lõpuks asub see nende käeulatuses, nagu öeldakse. Izmailovo hotellis toimuv bowling on lai alt tuntud ka põliste moskvalaste seas. Mängu fännid kogunevad siia aktiivselt põnevat vaba aega veetma.

Saali interjöör

Selle koha kohta

Hotell Izmailovo Gamma-Delta on osa viiest hoonest koosnevast suurest hotellikompleksist, mis sümboliseerib olümpiamängude peamist atribuuti – kuulsaid rõngaid. Teatavasti on olümpiamängudega seotud suurejoonelise kompleksi ehitamine Moskvasse, mis on üks Euroopa suurimaid.

Hotelli mugav asukoht Partizanskaja metroojaama ja Izmailovski pargi lähedal koos ainulaadsete puhkevõimalustega muudab selle valiku üheks edukamaks nii ärikülalistele kui ka turistidele, kes soovivad vaatamisväärsustega tutvuda. Ja mõlema jaokssuur edu on keeglisaal Partizanskaja hotellis "Izmailovo", mis pakub suurepäraseid võimalusi vaba aja veetmiseks.

Klubi kirjeldus

"Bowling in Izmailovo" (hoone "Gamma-Delta") on futurismi stiilis kujundatud meelelahutusasutus. Lisaks keeglile pakutakse külalistele mängida õhuhokit, kuulata kontserti spetsiaalses saalis või lõbutseda baaris (valik on suur joogivalik, mitut sorti suupisted ja pitsa). Ruumis on ka kaks vene piljardilauda (10 x 12 jalga ehk 3,05 x 3,66 m).

Varustus saalis

Saalis on üheksa keeglirada kuuls alt Brunswicki firm alt, mis on kuulus oma kvaliteedi poolest, lisaks on siia paigaldatud monitorid mängu edenemise jälgimiseks. Kuigi Izmailovo Bowlingu varustust pole juba mitu aastat vahetatud, hinnatakse selle seisukorda üsna heaks. Reede, laupäeva ja pühapäeva õhtuti töötab asutus "kosmilises" režiimis, mis tähendab, et pimedas on teeradadel neoontuled.

Tavaliselt pole Izmailovo klubis Bowling rahvast rahvast, nii et tööpäeviti tullakse siia ilma eelneva broneeringuta. Külalised külastavad seda kohta, et korraldada siin lõbusaid võistlusi, veeta vaba aega pere või sõpradega, korraldada firmapidu või lastepuhkust.

Lõbus mäng
Lõbus mäng

Hinnakujundus

Teenuste maksumus klubis "Bowling in Izmailovo":

• Mängi vene piljardit: 500-600RUB/tunnis.
  • Mängige keeglit: 900–1200 rubla tunnis.

Pakkumised

Kui külastate suure seltskonnaga Izmailovo klubi Bowlingut, saate Boombate'i kupongiga ered alt ja hasartselt puhkuselt fantastilise (kuni 90%) allahindluse. Sind ja su sõpru ootab ees mitu tundi põnevaid võistlusi ja ohjeldamatut lõbu. Külalised, kes tellivad tasuta vautšeri ja ostavad tellimuse soodushinnaga, saavad nautida palju eripakkumisi piljardi ja keegli mängimiseks madalaimate hindadega ja igal ajal.

sõbralik võistlus

Aktiivne pakkumine

Kuni kuue inimese ettevõtetele pakutakse 2 tundi mänguaega 63% allahindlusega. Kupongi maksumus 190 rubla, tasumine kohapeal. Kupongid on kumulatiivsed (kahte saab kasutada 4-tunniseks mänguks ühel rajal, kolme kuuetunniseks mänguks jne) Soodustus ei kehti baaris, köögis, mänguautomaatides ja piljardis.

Asukoht

Izmailovo keegliklubi asub Izmailovo Gamma-Delta hotelli teise korruse fuajees, aadressil: Izmailovskoje Highway, 71, hoone 4 Г-Д. Lähimad metroojaamad on:

Millised hotellid on läheduses?

Läheduses on mitu hotelli, mis võivad keegliteabe vastu huvi tunda. Kaugus nendeni on:

Läheduses olevate vaatamisväärsuste kohta

Klubi potentsiaalsetele klientidele teadmiseks, et Izmailovo delta läheduses on vaatamisväärsusi, mida on huvitav külastada nii pealinna külalistel kui ka elanikel. Kaugus nendeni on:

• Izmailovski turule - 0, 26 km;
  • Kremlini Izmailovos - 0, 33 km;
  • Vernissage'i – 0,28 km;
  • muusikali teatrisse "Ivanhoe" – 0 km (vahetus läheduses).

Kuidas siia saada?

Rahvusvahelisest Domodedovo, Vnukovo või Šeremetjevo lennujaamast Izmailovo hotelli jõudmiseks võite kasutada metrooliini Aeroexpressi. Võrdluspunktiks saab peatus "Partizanskaja". Soovitud hotell asub mõnesaja meetri kaugusel.

Paljud elanikud märgivad Gamma-Delta mugavat asukohta mõne raudteejaama – Jaroslavski, Leningradski ja Kazanski – suhtes. Nendelt on ka metrooga lihtne kohale jõuda. Peatusest Komsomolskaja tuleb sõita Kurskaja Koltsovoi jaama, seejärel minna Kurskaja Radialnajasse ja se alt sõita poole tunni pärast otserongiga peatusesse. "Partisan".

Üldvaade hotellist

Kuidas ühistranspordiga siia saada?

Izmailovo Gamma-Delta hotelli pääsete maapealse ühistranspordiga:

• "Izmailovost" - 9 minutiga bussidega nr 469К, 372, 469.
  • Partizanskajast – 18 minutit bussiga nr 372.
  • Semenovskajast - 21 minutiga bussiga nr 469К, 469.
  • Teetest "Kiirteeentusiastid" – 46 minutit bussiga nr 469.
  • Perovost – 1 tund 5 minutit bussiga nr 469.
  • Baumanskajast – 41 minutit bussiga nr H3, 44 minutit trollibussiga nr 22.
  • VDNKh-st – 1 tund 5 minutit bussiga 311.
  • Kitai-Gorodist – 1 tund 5 minutit bussiga H3.
  • Komsomolskajast - 48 minutit bussiga nr H3, 50 minutit trollibussiga nr 22.
  • Krasnoselskajast – 43 minutit bussiga nr H3.
  • Punasest väravast – 50 minutit bussiga number H3.
  • Kuznetski Mostist – 1 tund 5 minutit bussiga nr H3.
  • Lokomotivist - 24 minutiga bussiga number 372.
  • Novogireevost – 1 tund 15 minutit bussiga nr 211; 1 tunni 35 minuti pärast bussiga nr 36.
  • Okhotny Ryadist – 1 tund 10 minutit bussiga nr H3.
  • Pervomaiskajast - 25 minutit trollibussiga nr 22, bussiga nr H3.
  • Perovost – 34 minutit bussiga nr 131, 54 minutit bussiga nr 7.
  • "Preobraženskaja väljakult" - 25 minutit bussiga nr 311; 32 minuti pärast bussiga nr 372.
  • Tšerkizovskajast - 23 minutiga bussiga number 372.
  • Šelkovskajast – 33 minuti pärast bussiga nr H3.
  • Electrozavodskaj alt – 25 eestminutit bussiga number H3, 28 minutit trollibussiga number 22.
  • Alates "14 km" - 3 tundi 40 minutit bussiga nr 375.
  • Balashikhast – 1 tund 15 minutit bussiga nr 385.
  • Kaasanski raudteejaamast – 47 minutit bussiga nr H3, 50 minutit trollibussiga nr 22.
  • Leningradi raudteejaamast - 51 minutiga bussiga nr H3.
  • Jaroslavli raudteejaamast - 48 minutit bussiga nr H3.

Kus veel saab Golyanovo-Izmailovos bowlingut mängida?

Selle meelelahutuse fännid võivad külastada veel mitmeid piirkonnas või selle läheduses asuvaid keegliklubisid. Saate lõõgastuda ja lõbutseda:

• Klubis "Pure Hearts of the Planet" (Verkhnyaya Pervomaiskaya tn., 49, hoone 1). Lähim metroojaam "Pervomaiskaya" on 0,6 m kaugusel (jalgsi saab 10 minutiga).
  • Lokomotivi KLUBI (Preobrazhenskoe, Bolšaja Tšerkizovskaja tn., 125, hoone 1). Lähim metroojaam "Cherkizovskaya" on 0,3 km kaugusel, jalgsi saate 5 minutiga.
  • KB-27-s (Bogorodskoje, Krasnobogatõrskaja tn., 27). Lähim metroojaam "Preobrazhenskaya Ploschad" on 1,8 km kaugusel ja sinna jõuab jalgsi 28 minutiga.
kaasaegsed kõnniteed

Külaliste elamused

Külastajad usuvad, et Bowling Izmailovos on hea klubi, mis pakub kvaliteetseid teenuseid. Tavaliselt ei ole siinsed teed rahvarohked, mis on paljude arvustajate hinnangul selle koha puhul suur pluss. Klubis saab juua värsket õlut ja head vahepala. Serveeri, sealhulgas ja kuum alt, märgivad külalised. Siinsed hinnad on klientide sõnul üsna piisavad. Asutust soovitatakse lihtsa ja demokraatliku puhkuse nautijatele.